Спецпроєкти

Книжку «Таємні історії маленьких і великих перемог» надрукують шрифтом Брайля


Видавництво #книголав надрукує книгу «Таємні історії маленьких і великих перемог» письменниці Тані Стус надрукують шрифтом Брайля, повідомляє Укрінформ. 

Подробиці

«Таємні історії маленьких і великих перемог» – це збірка оповідань, яка поєднує 10 казок із терапевтичним ефектом для дорослих і дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. 

«Для видавництва #книголав це значущий проєкт, який об’єднав чимало небайдужих професіоналів. З ініціативи VPLYV FUND у межах проєкту “Книга Брайлем” та у партнерстві з благодійним фондом Kateryna Biloruska Foundation книгарнею “Закапелок” було зібрано 20 тисяч гривень під час “Книжкового Арсеналу” для друку 20 примірників книжки в універсальному дизайні (шрифт Брайля і звичайний плоский шрифт)», – розповіли у видавництві.

Шрифт Брайля – це унікальний тактильний рельєфно-крапковий шрифт, в основі якого лежить комбінація шести крапок. За його допомогою незрячі можуть писати та читати. 

Раніше ми розповідали, що на «Книжковому Арсеналі» незалежні книгарні визначили топ-5 найпопулярніших книжок. Рейтинг найпопулярніших художніх книжок книгарня «Книжковий Леві».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь