Спецпроєкти

На Київщині відбудували зруйноване російськими обстрілами стаціонарне приміщення притулку для тварин та побудували ветеринарний комплекс


У Київській області частково завершили відбудову стаціонарного приміщення «Бест Френдз» який постраждав від авіанападів та обстрілів з боку армії рф.

Притулок в с. Фасова (Макарівський район Київської області) зазнав двох обстрілів «Градами» минулого року. Значна частина будівель та вольєрів була зруйнована, що обмежило притулок в прийманні лише близько 800 тварин замість попередніх 1300.

Притулок до реконструкції

Разом з UAnimals компанія Suziria Group розпочала благодійний проєкт Tails Changes, надаючи понад 2 мільйони гривень на відновлення притулку «Бест Френдз».

Реконструкція притулку тривала майже чотири місяці. У ньому побудували ветеринарний комплекс, який оснащений відділеннями для операцій, інфекцій, терапії та реабілітації і постійно діючим кабінетом лікаря. Це дозвить майже повністю забезпечити лікування тварин та значно знизити місячні витрати на лікування.

Крім того, ветеринарний комплекс системно стерилізує і вакцинує чотирилапих, що сприяє зменшенню кількості бездомних тварин.

Раніше ми повідомляли, що в Києві тільки 16% орендодавців готові здати житло власникам/-цям тварин.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь