Спецпроєкти

У центрі Києва відкрили мурал, присвячений адопції тварин


27 липня в центрі Києва відкрили мурал «Сім’я для чотирилапого», присвячений темі адопції домашніх улюбленців. Проєкт створила Suziria Group – група компаній, куди входить мережа зоомагазинів MasterZoo.

Мета муралу – привернути увагу суспільства до проблеми безпритульних тварин та актуальності усиновлення чотирилапих небайдужими українцями. 

Наразі в Україні близько 150 тисяч тварин, що потребують допомоги. Рівень адопції також поступово зростає завдяки небайдужим українцям. Наприклад, КМДА зазначає, що після підриву Херсонської ГЕС кияни прихистили рекордну кількість хвостатих. Однак притулки все ще наповнюються значно швидше, аніж розвантажуються. 

Головною героїнею муралу стала зооволонтерка Анастасія Тиха, яка разом з чоловіком пішки вивела близько 30 тварин, зокрема собак з інвалідністю, з охопленого війною Ірпеня. Фото від Крістофера Очіконе облетіло увесь світ та стало символом відваги українців.

Мурал «Сім`я для чотирилапого» знаходиться за адресою вул. Золотоустівська, 23. Розробкою та нанесенням зображення займалась творча група «Кайлас-В», яка з 2002 року створила понад 70 муралів в Україні та за її межами. Серед них – Свята Джавеліна, Грушевський та Крути у Києві. 

Більше інформації про проєкти Suziria Group з адопції та перелік притулків-партнерів, у яких можна всиновити чотирилапого друга.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь