Спецпроєкти

«Фрагментовані докази»: у Нью-Йорку відкрилася виставка сучасних українських художників


24 серпня у Нью-Йорку відкрилася масштабна мультимедійна виставка «Фрагментовані докази», на якій представлено роботи 17 сучасних українських художників/-ць. Серед них: Жанна Кадирова, Влада Ралко, Володимир Будніков, Олександр Глядєлов і Сергій Святченко

Виставка об’єднала живопис, скульптури, принти, відео та фотодокументацію з колекції BIRUCHIY – наймасштабнішої міжнародної резиденції сучасного мистецтв, яка була розташована на окупованому нині півострові Азовського моря.  

01/6

Деякі об’єкти, які експонуватимуться у США, уціліли під час окупації Бучі і збереглися на складі, поряд з яким скоїли злочини російські загарбники. 

«Проєкт “Фрагментовані докази” демонструє і мою особисту історію, і колективний досвід художників – як у мирній, квітучій Україні, так і у трагічний історичний момент війни», – зазначила кураторка виставки Олена Сперанська.  

В експозиції присутні твори Вєри Бланш, Анастасії Буднікової, Катерини Бучацької, Максима Дондюка, Наталії Карпінської, Лесі Хоменко, Тетяни Маліновської, Аліси Нікітінової, Івана Сауткіна, Андрія Стегура, Артема Волокітіна і Альбіни Ялози.

Виставка триватиме до 24 вересня.

Адреса: 2 East 79th Street, New York, NY, 10075. 

Раніше ми повідомляли, що на оперному європейському фестивалі пройшла виставка про Соломію Крушельницьку – «Ґранд тур: Соломія. Україна – Італія».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь