Спецпроєкти

Музичні видавці подали в суд на Х/Twitter через авторські права. Соцмережа закликає відмовитися від позову


У червні 2023 року 17 музичних видавців подали судовий позов проти Twitter/X, вимагаючи компенсації у розмірі 250 мільйонів доларів за порушення авторських прав. Нова платформа, яка є власністю Ілона Маска, звернулася до суду з проханням відмовитися від цього позову.

У позові, який подали учасники Національної асоціації музичних видавців США, стверджувалося – Twitter (X) «свідомо сприяв та отримував прибуток від порушення авторських прав музичних творців» як до, так і після продажу компанії Ілону Маску.

За словами позивачів, Twitter не має ліцензії на поширення музики, яка широко використовується на їхній платформі. Тим не менш, мережа постійно розміщує та транслює музичні композиції, захищені авторськими правами.

У відповідь на це Twitter/X звернувся до суду з вимогою відхилити позов, вказавши на нібито некоректно сформульоване обвинувачення. На думку представників платформи, скарга не містить достатніх доказів про порушення навмисної діяльності зі сторони X, пов’язаної з порушенням авторських прав музичних виконавців.

Підкреслюючи свою позицію, представники X також заявили, що позивачі не надали вагомих доказів, що платформа отримує «прямий фінансовий прибуток від виявленого порушення авторських прав». 

Раніше ми розповідали, що Ілон Маск забрав собі імʼя користувача у Twitter, не заплативши власнику за це.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь