Спецпроєкти

У BEVZA вийшла лімітована колекція прикрас KALYNA – кошти підуть на протезування та реабілітацію українських дітей


У рамках співпраці українського бренду BEVZA та компанії Mastercard створили лімітовану колекцію прикрас KALYNA, яку можна придбати у 15 країнах світу. Кошти від продажу направлять на допомогу дітям, які отримали травми внаслідок війни. 

Подробиці 

Героїнями рекламної кампанії колекції стали Ада Роговцева, Даша Кацуріна та Світлана Бевза. 

01/3

У капсулі поєднали образ калини з логотипом Mastercard. До колекції ввійшли брошка, підвіска та пара сережок. 

«Червона калина – це особлива духовна реліквія українців. Ми прагнемо поділитися цією символікою зі світом, об’єднавши людей навколо підтримки України та спонукати їх дізнаватися більше про її культурне коріння», – зазначила дизайнерка Світлана Бевза.

Весь прибуток від продажів лінійки KALYNA спрямують на протезування та реабілітацію українських дітей, які отримали травми внаслідок війни. 

Колекція доступна ексклюзивно для держателів карток Mastercard за посиланням

Прикраси KALYNA можуть придбати держателі карток Mastercard в Австрії, Великій Британії, Гонконзі, Греції, Іспанії, Італії, Канаді, Мексиці, Німеччині, Південній Африці, США, Україні, Франції, Хорватії та Швеції.

Раніше ми розповідали, що студенти Київської школи економіки (KSE) запустили ініціативу Donate To Evacuate. Мета – зібрати $1 000 000 на два гелікоптери-медеваки MI-2 AM-1 для ГУР.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь