Спецпроєкти

У Києві на Ярославській забудовник зніс 200-річну пам’ятку


На Подолі будівельна компанія знесла чергову історічну пам’ятку. Будівлю на Ярославській звели після Великої пожежі у 1811 році, повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова.

«Звичайний київський ранок. На Ярославській зносять двохсотрічний будинок. Там де дозволу ДОКС немає, а благоустрій анулював картку порушення благоустрою. Бо ти тепер можеш викликати поліцію. Але пацанам нічо не буде. Пацани роблять бізнес. Нема доміка, нема проблеми», – зазначила депутатка.

Згідно з документами, на місці руйнування будинку планується побудувати «клубний будинок» за ініціативою Сергія Боярчукова з юридичної фірми «Алєксєєв, Боярчуков та партнери».

Іншим партнером цієї компанії є народний депутат від Євросолідарності Сергій Алєксєєв, який також є головою офіційного фан-клубу Кличків.

На початку липня історичну будівлю оточили будівельним парканом. 1 серпня через розголос інспектори «Київблагоустрою» наклали обмеження на забудовника, вимагаючи демонтувати паркан протягом трьох днів. Однак у повідомленні не було зазначено власника цього паркану.

Раніше ми повідомляли, що на ВДНГ повністю знесли павільйон, де був «Кураж».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь