Спецпроєкти

У Києві відкриється фотовиставка «Деокупація і відновлення» – Ukraïner


24 серпня з нагоди Дня Незалежності України у Києві відкриється фотовиставка «Деокупація і відновлення» – Ukraïner.

Експозиція об’єднає найбільш промовисті світлини, зняті під час поїздок волонтерської команди Ukraїner звільненими населеними пунктами Слобожанщини, Сіверщини, Полісся і Причорномор’я в травні–листопаді 2022 року.

На світлинах — люди, які пережили окупацію, пройшли через російські катівні, втратили дім, бізнес чи найдорожче — рідних і друзів. Та, попри всі ці жахи, вони з надією дивляться у майбутнє і далі, кожен по-своєму, борються за перемогу.

Автори й авторки світлин — Вікторія Якименко, Юрій Стефаняк, Антон Балан, Карина Пілюгіна, Софія Соляр та Христина Кулаковська.

Хлопчик стрибає зі спаленої російськими загарбниками під час окупації Бучі автівки на тлі обстріляного будинку. Полісся. 26.08.2022. Фото: Софія Соляр для Ukraїner.

На відкритті відвідувачі зможуть поспілкуватися з командою Ukraїner, зокрема з волонтерами/-ками, які документують історії українців зі звільнених міст і сіл.

Фермер триває в руках залишки зерна, що вціліло після знищення його ферми російськими окупантами. Полісся. 13.09.2022. Фото: Каріна Пілюгіна для Ukraїner.

Локація – Peremoga (вул. Ярославів Вал, 15, 5 поверх)*
Офіційне відкриття – 24 серпня о 19:00
Фотовиставка діятиме до середини вересня 2023 року

*У приміщенні є обладнане бомбосховище + відстань до метро «Золоті Ворота» – 5 хв.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь