Спецпроєкти

Українські артисти скасували свої виступи на Easy Busy Fest у Варшаві. Причина – російські спонсори фестивалю


«Океан Ельзи», The Hardkiss, Kola, SadSvit та інші українські музиканти відмовилися виступати на фестивалі Easy Busy Fest у Варшаві. Причина – причетність до фесту компаній Monolith та MixMarkt з російським походженням, повідомляє медіа СЛУХ.

Подробиці

Засновниця фундації Stand with Ukraine активістка Наталія Панченко повідомила у своєму Facebook про участь в організації фестивалю компаній, які володіють мережею Russian shops по всій Європі.

Наталя заявила, що бренди Monolith та MixMarkt належать вихідцям із росії та Казахстану. Підприємці зареєстрували бізнес у Німеччині й продають товари, виготовлені за російською рецептурою і під російськими брендами. Втім, російське походження товарів вихідці з рф і Казахстану намагалися приховати, позиціонуючи  їх як українські або східноєвропейські.

Дізнавшися цю інформацію, «Океан Ельзи», The Hardkiss, Kola, SadSvit, Yaktak, Dantes, Wellboy та інші одразу відмовилися від участі у фестивалі. Музиканти підкреслили – вони не виступатимуть на заходах, до організації яких будь-яким чином залучені представники рф.

Організатори Easy Busy Fest заявили, що Monolith тільки оплатила зовнішню рекламу у Варшаві й не дотична до фестивалю. Втім, після масової відмови музикантів від виступів організатори були змушені скасувати весь захід і вибачитися перед виконавцями.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь