Спецпроєкти

Бренду Canyon – 20 років. Які інноваційні продукти представила компанія і як планує розвиватися надалі?


Canyon, провідний бренд мобільних та ПК-аксесуарів Canyon цьогоріч святкує ювілей – 20 років на ринку. З 2003-го компанія Canyon зарекомендувала себе як інноваційний та високоякісний бренд, який задовольняє потреби своїх клієнтів у всьому світі за допомогою передових технологій. 

Спочатку бренд спеціалізувався на виробництві компонентів та периферійного обладнання для ПК. Згодом діяльність компанії розширили, і бренд почав також випускати MP3-плеєри, гарнітури та інші електронні пристрої.

У 2007 році Canyon представивив повністю обладнаний настільний мультимедійний ПК, а згодом продовжив випускати новаторські продукти, як-от:

  • GPS-навігатори,
  • вебкамери,
  • навушники,
  • гарнітури,
  • блоки живлення,
  • розумні годинники. 

«Ми дуже вдячні нашим клієнтам, партнерам та співробітникам, які сприяли нашому успіху протягом останніх двох десятиріч», – коментує Дмитро Романенко, директор з розвитку бізнесу Canyon.

Їх підтримка і довіра просунули нас до нових висот, дозволивши нам разом створити незліченну кількість незабутніх моментів та переживань.

Сьогодні Canyon має широку лінійку продуктів, яка включає аксесуари для мобільних пристроїв і ПК, а також гаджети, як-от смартгодинник і фітнес-трекери. За минулі роки Canyon розширила свій портфель, включивши до нього 32 різні категорії продуктів, пропонуючи 380 SKU. Високоякісні і доступні продукти високо оцінили користувачі у понад 30 країнах. 

Однією з ключових категорій продукції Canyon в Україні є смартгодинники, деякі з них розроблялися у співпраці зі світовими промисловими дизайнерами. 

Ще однією фокусною категорією Canyon в Україні є Bluetooth аудіопристрої, як-от TWS-навушники та гарнітури. TWS-5 та TWS-6 – це бездротові навушники, які забезпечують високу якість звуку та комфорт при використанні, а TWS-8 – бездротові навушники-вкладиші з функцією шумозаглушення довкілля.

Гарнітура BTHS-3 є також популярним вибором серед користувачів, а ігрова гарнітура GTWS-2 – ідеальне рішення для геймерів, які шукають високоякісний звук під час гри. 

Canyon продовжить розвиватися та розширювати свій асортимент, щоб задовольнити потреби клієнтів.

«Ми прагнемо залишатися в авангарді трендів споживчої електроніки та віримо, що наша орієнтація на якість, доступність та екологічну відповідальність буде й надалі знаходити відгук у споживачів», – додає Романенко. 

У міру того, як ми розширюємо свою присутність на ринках Східної та Західної Європи та Близького Сходу, ми розраховуємо на тісну співпрацю з нашими партнерами та клієнтами, щоб надавати продукти, необхідні їм для досягнення успіху в сучасному цифровому світі, що швидко змінюється
 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь