Спецпроєкти

«Україна без сміття» оголосила релонч бренду. Відтепер УБС – соціальне підприємництво


Громадська організація «Україна без сміття» оголосила релонч бренду. Відтепер УБС – це Impact-Driven Business, або соціальне підприємництво. 

Impact-Driven Business – це бізнес, який заробляє на товарах чи послугах, а зароблені кошти використовує для вирішення соціальної проблеми і зміцнення свого соціального руху.  

У органіщації пояснюють, що, як і раніше, приділятимуть багато уваги зміцненню руху роздільного збору в Україні, щоб боротися зі сміттям.

«Відтепер ми більше фокусуватимемося на культурному та інфраструктурному напрямках, щоб створювати такі сортувальні можливості, які б захопили увагу всіх і кожного. Це наш підхід через практичний досвід прийти до вибудови сталої та відповідальної культури поводження з відходами серед українців.

Ми вже відкрили інноваційну пілотну сортувальну інфраструктуру – Капсулу Сортування, яка сподобалася нашим клієнтам. На сьогодні немає альтернативи таким Капсулам ні в Україні ні в світі, віримо, що така якірна антисміттєва інфраструктура буде якісно імплементована під час Відбудови України після нашої Перемоги», – коментує засновниця проєкту Євгенія Аратовська.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь