Спецпроєкти

«Батьківська хата»: Balbek Bureau запускають проєкт з відбудови українських сіл – як взяти участь


Архітектурний проєкт RE:Ukraine Villages у жовтні проведе ініціативу «Батьківська хата», розповів засновник проєкту Слава Балбек у матеріалі для Суспільне Культура.

Подробиці

У рамках ініціативи збиратимуть інформацію про українські хати, щоб у команди були зразки для відбудови зруйнованих сіл.

Проєкт спрямований на дослідження та збереження архітектурного коду сіл, а також полегшення відбудови житла з повагою до етнографічного контексту, – зазначає команда RE:Ukraine Villages. 

Наразі в онлайн-конструкторі є Київська область, у жовтні додадуть Чернігівську. У планах – додати всі області України та створити книгу-дослідження архітектури українського села. 

Для цього запускають тижневу акцію «Батьківська хата» зі збору даних та фотоматеріалів.

Як доєднатись 

  • з 10 по 20 жовтня перейти за посиланням, описати параметри свого сільського будинку, додати фото та вказати регіон. 

RE:Ukraine Villagesпроєкт майстерні архітектурного інтер’єру Balbek Bureau. Мета ініціативи – зробити відновлення будинків простим і доступним для людей із різним достатком та зберегти сформований образ українського села.

Раніше ми розповідали, що «Довідник з відбудови міст» з’явився у продажу. Довідник поєднав кейси комфортних міст світу, де можна побачити рішення для проєктування вулиць, планування подвір‘їв та забезпечення інклюзивності.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь