Спецпроєкти

«Білий янгол – кінець Мар’їнки»: докфільм показали на кінофестивалі у Німеччині


Стрічка  «Білий янгол – кінець Мар’їнки» відкрила 66-й Міжнародний Лейпцизький фестиваль документального та анімаційного кіно (DOC Leipzig), який проходив у Німеччині 8-15 жовтня, повідомляє Нацполіція. 

Подробиці 

Фільм режисера Арндта Гінцеля розповідає про знищення російськими військами міста Мар’їнка Донецької області та героїчну боротьбу поліцейських за життя його мешканців. За словами режисера, «білі янголи» – це надія. 

«Ми всі разом докладаємо зусиль, щоб Україну не забули і весь світ побачив терористичні акти росії проти цивільного населення», – наголосив режисер.

Над фільмом працювала команда з понад 40 людей, виробництво тривало 6 місяців.

Фільм показуватимуть в усіх кінотеатрах Німеччини до кінця лютого 2024 року. 

DOC Leipzig – найбільший німецький і другий по величині європейський фестиваль документального й анімаційного кіно. Щороку він об’єднує близько 1600 професіоналів кіноіндустрії з понад 80 країн, на ньому демонструється близько 250 фільмів.

Раніше ми розповідали, що стрічка «Звідки куди» Мачека Хамела отримала головний приз кінофестивалю «Війна на екрані» (War On Screen). Документальний фільм, який ілюструє збірний образ українських переселенців, які після вторгнення рф змушені були залишити свої домівки.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь