Спецпроєкти

Бути справжнім собою: як живе та про що мріє покоління центеніалів


Люди покоління центеніалів, або зети (народжені з 1997 до 2012 року) є першим поколінням, яке народилося в цьому цифровому світі. Це інфлюєнсери від народження, законодавці трендів та творці контенту. 

У партнерстві з брендом Logitech ми розповідаємо, як покоління зетів формує нові сенси, не боїться самовиражатись та балансує між роботою та особистим життям. 

Бути собою 

Контент покоління зетів стає все більш реалістичним через зростання інклюзивності та інфлюєнс-індустрії. Більшість 20-річних кажуть, що для них найважливіше – бути собою і залишатись вірними власним цінностям.

Інфлюєнсери все частіше з’являються перед камерою без макіяжу і відмовляються від фільтрів. Багато інтернет-користувачів/-ок демонструють підписникам реальні емоції та не бояться засудження. 

Життя онлайн 

Покоління зетів виросло в цифрову епоху і володіє високим рівнем технологічної грамотності. Вони цінують інновації та швидкі зміни у  світі.

Зети проводять в інтернеті більшу частину життя та транслюють себе через соцмережі, відеоблоги, надаючи велике значення особистому бренду.

Вони постійно публікують велику кількість контенту:  текстів, фото, відео, рілз, шортс тощо.  Для них інтернет – це простір для самовираження та спосіб зв’язку зі світом. 

Зв’язок зі світом ще не був таким чітким та надійним

Зображення. Звук. Зустрічі. Робочі дзвінки. Тепер ще краще з новою веб-камерою Logitech Brio 100 Full HD.

Гаджет виготовлений з частково переробленого пластику. Серед характеристик: 

 • висока якість з розподільною  здатністю 1080p та чітким відео;
 • постійне фокусування з камерою 2 мегапікселі;
 • мікрофон з діапазоном до одного метру;
 • система автоматичного балансування RightLight 2 для складних умов освітлення;
 • додаток LOGI OPTIONS+ дозволяє налаштовувати візуальні параметри, щоб виглядати краще під час відеодзвінків.

Деталі гаджета зроблені з переробленого пластику та з відповідальним пакуванням, аби дати друге життя використаній сировині від старої побутової електроніки та допомогти зменшити вуглецевий слід. 

Обираючи веб-камеру Logitech Brio 100 Full HD, що має сертифікат вуглецевої нейтральності – ви підтримуєте екологічні ініціативи  компанії у проекти компенсації та зменшення вуглецю і відповідального паковання.

Технології 

Для зетів технологічний прогрес – невіддільна частина життя від самого народження. 

Покоління чотирьох екранів, вони можуть одночасно працювати і вчитися, слухати музику і дивитися фільм, спілкуватися з друзями і реагувати на контент. Соціальні мережі стали невід’ємною частиною їхнього життя, і вони використовують їх для створення особистого бренду.

Якщо інформація не зацікавила користувача/-ку за кілька секунд, він/вона її проігнорує. Таким чином вони фільтрують інформацію та обирають  важливе для себе серед великої кількості контенту.

Важливість власного досвіду та емоцій 

Центеніали краще за попередні покоління здатні розпізнавати емоції і працювати з ними, адже вони виросли без стигми психологічних проблем.

Ділитись емоціями та переживаннями для зетів – ще один спосіб відчувати себе частиною суспільства. Тому інфлюєнсери обговорюють онлайн складні теми на кшталт сексуальності, ментального здоров’я та булінгу. 

Відповідальне майбутнє 

Зети глибоко стурбовані станом світу, зокрема пандемією коронавірусу, кліматичними змінами та  геополітичними конфліктами.

20-річні  свідомо ставляться до екологічних проблем, підтримують стійке споживання та намагаються знизити свій вплив на довкілля. Тому сортують сміття та вибагливо обирають бренди. Найчастіше зети обирають товари, якщо вони метчаться з їхніми уявленнями та цінностями.

Logitech розробляє технології з урахуванням майбутнього, тому що вірить у те, що великі зміни починаються з людей. 

Це перша компанія в галузі побутової електроніки, яка взяла на себе зобов’язання надавати детальне маркування вуглецевого впливу на пакуваннях продуктів всього портфелю.

Наразі 75%  мишей, клавіатур і комбінованих пристроїв  Logitech, виготовлені з переробленого пластику та з філософією sustainability. Одні з останніх новинок, які підтримують цей підхід – веб-камери BRIO 100, BRIO 300, BRIO 500,  колекція кольорових клавіатур та мишей Pebble 2 Combo.

Важливі характеристики серії – естетика, функціональність, екологічність та різноманіття кольорів, тому кожен зможе знайти щось унікальне для себе.

Шукачі правди 

20-річні демонструють бажання змінювати світ на краще та проявляють великий інтерес до питань різних соціо-культурних і гендерних ідентифікацій, таких як: кліматичні зміни та інклюзивність.  Вони активно виступають у різних формах активізму.

Це покоління підтримує рівні права для всіх, незалежно від статі, раси, орієнтації та інших характеристик.

Законодавці контенту 

Центеніали не соромляться висловлювати думку і охоче об’єднуються з людьми по всьому світу для вираження своїх ідей та індивідуальності. 

Аби швидко ділитися важливим, контент-креатори проводять наживо прямі трансляції та викладають історії. Вони шукають менторів для навчання та розвитку, діляться власним досвідом та формують власні бренди. Не бояться експериментувати зі своєю зовнішністю та шукають власний  унікальний стиль. 

Робота як творчість 

Зети віддають перевагу фрілансу, бо їм потрібен власний простір. Робота для зетів не просто джерело доходу, це територія для самопрезентації.  Для них важливо зберігати баланс між професійним та особистим  життям. 

20-річні не поспішають інвестувати зусилля у нову роботу, якщо вона не відповідає їхнім уявленням та не приносить задоволення на початковому етапі. Вони швидко адаптуються до змін.

Вони трансформують рутину відштовхуючись від власних потреб: не ігноруючи заняття спортом, турботу про ментальне здоров’я та підтримання соціальних зв’язків.

Зети оточують себе натхненням та створюють простір для творчості навіть в офісі. Для них естетика та стиль стоять на першому місці, де кожна річ має свою місію. 

Вони розуміють, що навіть на робочому місці правильні інструменти мають значення. Тому що ця локація може стати джерелом натхнення для нових проєктів та креативу, де всі деталі важливі та мають метчитись з цінностями. 

Декілька порад від зетів, щодо облаштування ідеального робочого місця: 

 • Ваш комфорт найважливіший: оберіть зручний стілець, що відповідає вашим потребам, аби не втомлюватись. Спина буде вам вдячна.
 • Дрібниці мають значення: оточуйте себе улюбленими речами, які подобаються і найточніше відображають вас.
 • Експериментуйте: оберіть локацію у просторі, щоб відчувати себе гармонійно.
 • Не ігноруйте силу сонячних променів: природне світло здатне покращити продуктивність та настрій.
 • Прикрасьте робочі вайби предметами та нагадування про те, що має значення: пам’ятні речі, фотографії, згадки про мандри. 
 • Доповніть похмурі дні рослинами та мотивуючими цитатами, аби не втрачати натхнення та відчуття затишку.
 • Правил не існує: улюблені кольори, дрібнички та трішки месу – створюйте своє творче безладдя. 
 • Аби таски виконувались скоріше, а мітинги проходили без сюрпризів, віддавайте перевагу надійній техніці. 

#Logitech #Brio100 #Pebble2 #EcoFriendly #Sustainability

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь