Спецпроєкти

Електронний реєстр військовозобов’язаних вже функціонує – Михайло Федоров


Єдиний електронний реєстр військовозобов’язаних «Оберіг» вже функціонує та постійно наповнюється інформацією, повідомив у коментарі для видання «Еспресо» Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

«Це закрита система, яка має свій захищений контур. Всі вимоги (захисту – ред.) до неї витримані. Це достатньо захищений продукт, який немає жодних натяків на можливість бути вразливим. І ми бачимо, що за півтора року повномасштабної війни немає витоку сенситивної інформації», – пояснив Федоров.

За його словами, електронний реєстр військовозобов’язаних «Оберіг» вже наповнений на понад 90%.

Нагадаємо, у вересні новий міністр оборони Рустем Умєров заявив, що одним з його основних завдань буде запуск єдиного реєстру призовників, який має унеможливити корупційні ризики.

Раніше ми повідомляли, що у Мінцифрі тестуют бета-версію «Дія Office». Це окремий сервіс для держслужбовців, серед функцій якого:

  • окремі профілі зі специфічними послугами та можливостями;
  • опитування або пропозиції певних ідей онлайн від міністерств;
  • інтеграція з Google Workspace, що має спростити робочі процесів.

Також ми писали про те, що «Дія» долучиться до розробки Європейського цифрового гаманця. Наразі консорціум POTENTIAL (PilOTs for European Digital Identity Wallet) розробляє європейський сервіс, який допоможе відкривати банківські рахунки онлайн та мати документи у смартфоні.

Ми повідомляли і про чергове оновлення в «Дії»: тепер у застосунку можливо замінити посвідчення водія та відмовитися від пластикового документу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь