Спецпроєкти

В Україні запустили Etsy Payments. Тепер українці можуть відкривати на платформі магазини та продавати товари за кордон


Платіжний сервіс Etsy Payments запускається в Україні, повідомив Віце-прем’єр-міністр з розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

«Раніше користувачі з України не могли відкривати нові магазини на Etsy. Із запуском Etsy Payments це змінюється — українці можуть офіційно відкривати на платформі магазини, продавати товари людям з Америки, Європи, Азії тощо», – пояснив Федоров.

В Etsy Payments продавці отримають доступ до системи захисту Etsy Purchase Protection та спеціальну цілодобову підтримку. Підприємці також зможуть керувати всією фінансовою інформацією свого магазину.

Від самого початку повномасштабного вторгнення компанія підтримує Україну. У березні 2022 року Etsy надіслав листа всім своїм покупцям із мануалом, як підтримати українських продавців.

Онлайн-платформа об’єднує понад 90 мільйонів покупців з усього світу та спеціалізується на продажу handmade-виробів, вінтажних речей, крафтової продукції.

Раніше ми повідомляли, що в Україні запустили онлайн-платформу для пошуку роботи, де знайти підхожі вакансію можуть люди з інвалідністю.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь