Спецпроєкти

«100 Сонячних Шкіл»: редакторка bit.ua долучиться до збору на сонячну станцію для ліцею на Київщині


Редаторка bit.ua Жанна Ропаєва пробіжить марафон, щоб долучитись до збору коштів на встановлення сонячної станції для Бобрицького ліцею на Київщині у межах кампанії «100 Сонячних Шкіл» фонду Energy Act for Ukraine Foundation. 

Фонд є відповідальним за запуск сонячних станцій у школах та лікарнях по всій Україні – вже облаштовано дві школи в Київській та Чернігівській областях та дві лікарні у Чернігівській та Іванківській громадах. У планах фонду – забезпечити ще 48 лікарень та 98 шкіл. 

Передісторія: 

Бобрицький ліцей був під окупацією у лютому-квітні 2022-го року. В той час російські військові пошкодили та розграбували його. 

01/7

Після того, як рф почала руйнувати електромережу України, ліцей зазнав тривалих перебоїв з електропостачанням до 12 годин на добу.

Наразі школа вже завершила ремонт даху для майбутньої сонячної електростанції, щоб мати електричну незалежність для 500 українських школярів.

У неділю, 5 листопада, рекламна редакторка bit.ua Жанна Ропаєва пробіжить марафон 42,2 км, щоб зібрати 100 000 гривень  і передати виручені кошти на встановлення сонячної станції з системами збереження енергії у Бобрицькому ліцею Великодимерської сільської ради.

Взяти участь у зборі можна за посиланням.

Energy Act for Ukraine Foundation – неприбуткова організація, заснована у квітні 2022 року. Постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій є головним пріоритетом діяльності організації, яка направлена на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, медичним працівникам та постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь