Спецпроєкти

«Дика п’ятниця»: до 26 листопада в мережі EVA діють знижки до 80%


З 9 листопада в мережі EVA та інтернет-магазині EVA.UA стартувала кампанія «Дика п’ятниця» до всесвітньо відомого дня розпродажів. 

Що чекатиме на покупців?

Цьогоріч, як і раніше, мережа не обмежиться лише самим днем Чорної п’ятниці, який цьогоріч припадає на 24 листопада. З 9 до 26 листопада на клієнтів чекатимуть знижки до 80%.

«Тому і п’ятницю назвали дикою. Враховуючи ситуацію, звичайно, замислювались над доречністю такої комунікації з ноткою гумору. Та вирішили, що незмінні ритуали: шопінг, радість від вигідної покупки – певним чином допомагають підтримувати внутрішній стан в балансі. Тому не стали позбавляти клієнтів маленьких радощів тоді, коли все решта і так зрозуміле без зайвих нагадувань», – розповідає заступниця директора з маркетингу EVA Василина Петлицька.

Також вигідні пропозиції чекають і на клієнтів, які зазвичай купують товари EVA.UA:

  • акції з подарунками та розіграшами, 
  • товари дня, 
  • дикі години, 
  • нічні знижки, 
  • ціни навпіл (щоденний ТОП-50 товарів зі знижкою 50%). 

З усіма доступними активностями та механіками можна ознайомитись на сторінці. Можна також підписатися і отримати сповіщення про акції на електронну пошту. 

«Креативна платформа «Дикої п’ятниці» народилась всередині колективу. EVA та EVA.UA за останні роки утворили майже безкрайній простір, де безліч потрібних і улюблених товарів для краси та дому. Тому й виникла асоціація з джунглями, де наші клієнти ловлять численні дикі знижки. Головне, що в результаті всі лише виграють та отримують задоволення», – пояснює керівник напряму маркетингу інтернет-магазину EVA.UA Руслан Сазонов.

Втілити ідею EVA в життя допомогла команда креативної агенції iPlace, яка спільно з LumiereProduction попрацювала над іміджевими та продуктовими роликами.

«Навіть холоднокровний пітон підіймає голову, коли чує поклик до полювання. Ми в iPlace, коли отримали запрошення попрацювати над «Дикою п’ятницею», миттєво стрибнули в проєкт. Адже ритм, який задала команда EVA та EVA.UA, був наче з «Джуманджі». Це — виклик: пірнути у творчі джунглі й вполювати ідею, що причаїлась та чекала вправного ловця. Разом із Lumiere Production ми майстерно обійшли усі пастки та хитрощі фільмування пригод «Дикої п’ятниці» та приборкали декілька ну дууууже диких відео», – розповів директор із клієнтського сервісу iPlace Віктор Заєць.

Дикі знижки до 80% діють в мережі EVA з 9 до 26 листопада 2023 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь