Спецпроєкти

«Найсамотнішу вівцю» врятували після двох років перебування на Шотландському нагір’ї


Вівцю, яку вважали найсамотнішою у Великій Британії, врятувала група фермерів, повідомляє The Guardian.

Вівця Фіона принаймні два роки перебувала біля підніжжя скель у затоці Кромарті-Ферт. Рятувальну місію організувала Кеммі Вілсон, стригальниця овець з Ейршира та ведуча програми BBC Landward, після того, як побачила висвітлення в ЗМІ тяжкого становища Фіони.

Порятунок Фіони був складним, бо вівця багато важила через величезний шар шерсті.

Вперше вівцю помітила Джилліан Тернер ще два роки тому, коли веслувала узбережжям Сазерленда зі своїм байдарковим клубом. Жінка припустила, що вівця сама повернеться додому, та нещодавно побачила Фіону на тому ж місці.

«Ми чесно думали, що вона може повернутися в той перший рік. Бідна вівця щонайменше два роки жила сама», – розповіла Тернер. За її словами, вона намагалася організувати порятунок вівці з рятувальними командами, але безуспішно.

Зокрема Тернер зверталася до SSPCA (Шотландське товариство запобігання жорстокому поводженню з тваринами), та їй відповіли – про вівцю товариство знає, і тварині нічого не загрожує.

Зараз Фіону підстригли і доглядають за нею. Вівця перебуває в безпеці.

Раніше ми повідомляли, що на Одещині врятували червонокнижних тритонів, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Фото в матеріалі: The Guardian, The Sheep Game

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь