Спецпроєкти

«Нескінченність за Флоріаном»: прем’єра та спецпокази докфільму про українського архітектора


З кінця листопада в обраних кинотеатрах країни можна буде подивитись документальну стрічку «Нескінченність за Флоріаном» Олексія Радинського.

Фільм розповідає про українського архітектора Флоріана Юр’єва, який напередодні свого 90-річчя  дізнається, що держава здала в оренду забудовнику його головний архітектурний твір – «Летючу тарілку» на Либідській площі у Києві. 

Програма спецпоказів

  • 28 листопада, о 20:00 в Києві відбудеться прем’єра фільму у кінотеатрі «Жовтень». Творці презентують стрічку перед показом, а також візьмуть участь в обговоренні з глядачами після перегляду;
  • 30 листопада, о 19:30 в Kino42 пройде спеціальний показ з обговоренням із режисером Олексієм Радинським;
  • 2 грудня, о 16:00 в «Українському домі» відбудеться спеціальний показ з обговоренням із режисером Олексієм Радинським.

30 листопада картина виходить в обмежений прокат — подивитися її можна буде лише в обраних кінотеатрах Києва. 

Розклад показів незабаром з’явиться на сторінці фільму.

Флоріан Юр’єв був художником, архітектором, поетом, ученим, майстром музичних інструментів. Він розробив герб Києва у вигляді гілки каштана і кольоро-фонетичний алфавіт. Флоріан Юр’єв помер 2021-го року, невдовзі після надання «Летючій тарілці» статусу пам‘ятки архітектури.

Раніше ми розповідали, що у 2022-му році картину відзначили Національною премією кінокритиків «Кіноколо» як Найкращий документальний фільм.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь