Спецпроєкти

X (Twitter) подали до суду на Media Matters for America – причини


Команія X (колишній Twitter) подала судовий позов проти ГО Media Matters for America, яка звинувачувала її в антисемітизмі, повідомляє Bloomberg.

Подробиці 

У позові йдеться, що організація «маніпулювала» даними, щоб «знищити» соцмережу X. 

Також наголошується, що нібито у Media Matters for America створили фейкові зображення, на яких розмістили рекламу Apple, IBM і Oracle поряд із пронацистським контентом. Після цього великі рекламодавці Apple, Disney, Comcast, IBM, Comcast і Warner Brothers Discovery призупинили рекламні контракти з Х.

У відповідь президент ГО Media Matters Анджело Карузоне зазначив, що позов X «призначений для того, щоб залякати критиків X і змусити їх мовчати».

Передісторія: 

Раніше, 15 листопада, власник X Ілон Маск відповів на твіт користувача: «Ви сказали істинну правду», який написав у дописі, що «спільноти євреїв поширюють ненависть до білих людей».

17 листопада організація Media Matters for America опублікувала звіт про те, що зафіксувала на X рекламу, поруч із постами у яких цитують Гітлера, звеличують нацистів і заперечують Голокост. 

Раніше ми розповідали, що компанія Ілона Маска xAI створила чатбот Grok на основі штучного інтелекту, який буде доступним для підписників Premium+ у X (Twitter).

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь