Спецпроєкти

Фонд «Повернись живим» презентував «Лютий календар» – всі кошти спрямують на ЗСУ


Фонд «Повернись живим» презентував «Лютий календар» на 2024 рік. Його присвятили 10-річчю російсько-української війни. 

Подробиці 

Календар показує основні події російсько-української війни та визначає у них місце Фонду.

«Аби показати міць та силу українців, а також нагадати, що наша боротьба триває вже 10 років, у календарі ми зробили відлік з дня народження нової української люті – з 2014-го, відколи й почався спротив України загарбнику», – йдеться в описі календаря.

У знімках 35 українських документалістів, серед яких: Євген Малолєтка, Данило Павлов, Дмитро «Орест» Козацький, Сергій Коровайний, Олесь Кромпляс, Марʼян Кушнір, Костянтин і Влада Ліберови, Андрій Дубчак, Сергій Нужненко. 

Креативну ідею цьогорічного календаря запропонували Віталій Капустян та Ілля Янков. 12 унікальних шрифтів для календаря створили 12 дизайнерів. 

Фонд спільно з онлайн-журналом Reporters та українськими фотографами зібрали найважливіші події російсько-української війни на сайті. Переглянути події можна буде з січня 2024 року.

Придбати «Лютий календар» можна за мінімальний донат від 2014 грн за посиланням. Всі кошти підуть на допомогу Силам оборони. 

Наразі доставка є тільки Україною. Орієнтовно з 10 січня вона буде можлива за кордон.

Раніше ми розповідали, що у новорічній версії збору операція «Єдність 2. Новорічний салют» monobank спільно з платформою UNITED24 та фондом «Повернись живим» збирали 220 000 000 грн. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь