Спецпроєкти

Станції метро від «Теремків» до «Либідської» не працюватимуть до пів року. Маршрутом курсуватиме наземний транспорт


Сьогодні в КМДА повідомили, що з 9 грудня ділянку між станціями метро «Деміївська» і «Теремки» закриють через ремонт перегінного тунелю до завершення робіт. Втім, станції почали закривати вже сьогодні. 

Причина – через нерівномірні процеси розущільнення, віброповзучості навколо ґрунтового масиву і навантаження на тунельну оправу з’явився ризик втрати стійкості тунельних споруд.

Перегінні тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» споруджувалися в поймі річки Либідь у 2008-2010 роках підземним способом у складних гірничо-геологічних умовах, при штучному водозниженні, із застосуванням механізованого та немеханізованого способу.

Орієнтовно ремонтні роботи триватиму близько пів року.

У КМДА повідомили – від «Теремків» до «Либідської» курсуватиме наземний транспорт, який дублюватиме маршрути закритих станцій метро

  • Тимчасовий автобусний маршрут №2м «Кібернетичний центр – ст. м. “Теремки”» – ст. м. «Либідська”. На ньому працюватиме 60 автобусів з інтервалом руху 1 хв.
  • Тимчасовий тролейбусний маршрут №43к «Кібернетичний центр – ст. м. “Либідська”». Працюватиме 20 тролейбусів з інтервалом у 3 хв.
  • Шлях автобусного маршруту №38 подовжується до ст. м. «Либідська». Працюватиме 5 автобусів з інтервалом у 17 хв.
  • Рух тролейбуса № 50 “Вул. Милославська – ст. м. «Либідська» тимчасово припиняється.
  • На тролейбусному маршруті №50к «вул. Милославська – пл. Дарницька» збільшується кількість рухомого складу. Працюватиме 10 тролейбусів з інтервалом у 9 хв. Посилення роботи цього маршруту дасть змогу частково переорієнтувати пасажиропотік з Оболонсько-Теремківської лінії на Святошинсько-Броварську.

Схеми руху тимчасових маршрутів – на kyivcity.gov.ua.

У КМДА також розповіли, що від «Теремків» до «Либідської» курсує 55 автобусів і 15 тролейбусів. Протягом найближчих годин кількість одиниць наземного транспорту, що дублює маршрути закритих станцій метро, збільшимо до 77 автобусів і 20 тролейбусів», зазначив столичний мер Віталій Кличко.

Які ще проблеми з київським метро

У ГО «Пасажири Києва» повідомляють, що, крім перегону Либідська-Деміївська, столичний метрополітен має інші проблемні місця та обмеження.

🔵 Героїв Дніпра – Мінська — просідання тунелів;
🔵 Почайна – Контрактова площа — просідання тунелів, порушення габариту, через неякісну конструкцію тунелів;
🔵 Васильківська – Виставковий Центр — просідання тунелів;
🟢 Львівська Брама – Золоті Ворота — збільшення притоку грунтових вод (через будівництва поруч);
🟢 Осокорки – Харківська — низька якість тунелів під час будівництва;
🟢 Бориспільська – Червоний Хутір — просідання тунелів;
🔴 Дніпро – Гідропарк — аварійний стан мосту Метро.

У ГО зазначають, що в перспективі й на цих ділянках, можливо, доведеться закривати рух, щоб проводити якісні тривалі ремонти.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь