Спецпроєкти

«Книжкова країна»: у Києві навесні проведуть літературний фестиваль


1

25–28 квітня ВДНГ проведе фестиваль «Книжкова країна», що об’єднає найбільші українські видавництва, профільні компанії, авторів і літературних критиків, блогерів. Про це йдеться на сайті Виставкового центру.

Подробиці 

На території Виставкового центру діятиме книжковий ярмарок, у якому візьмуть участь близько 100 українських видавництв, серед яких «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева», «КСД», «Наш Формат», «Віват», «Ранок», «Лабораторія».

Гості фестивалю зможуть:

  • відвідати великий книжковий ярмарок;
  • поспілкуватись із письменниками;
  • взяти участь у майстер-класах; послухати дискусії експертів і лідерів думок; 
  • провести час в освітній та ігровій зонах.

Освітній простір – це окремий майданчик з освітньою літературою та канцтоварами, де пропонуватимуть підручники й посібники від видавництв «Навчальна книга – Богдан», «Ранок», «Підручники і посібники», шкільне приладдя, матеріали для творчості й аксесуари для книголюбів. Крім того, у цій зоні проходитимуть майстер-класи та тренінги для дітей, батьків і вчителів.

Також діятиме майданчик для дітей із квестами, іграми та майстер-класами.

На благодійному стенді можна буде передати книжки в Міжнародний центр підтримки жінок і дітей «Місто добра» та лікарню «Охматдит».

Вхід на подію «Книжкова країна» – вільний.

Раніше ми розповідали, що київські книгарні «Сенс» і «Сковорода» розповіли, які книжки найбільше продавалися у 2023-му році.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь