Спецпроєкти

«Ми вже набагато більше, аніж пошта». Група компаній «Нова пошта» змінює назву на NOVA


Група компаній «Нова пошта» змінює назву на NOVA».

«Ми вже набагато більше, аніж пошта, саме тому прибираємо це слово у назві групи компаній і залишаємо широке, без барʼєрів — NOVA», – прокоментували представники компанії.

Співвласник групи NOVA Вячеслав Климов пояснив, що основною метою NOVA є забезпечення легкої доставки будь-чого для життя та бізнесу.

«Компанії NOVA реалізують спільну стратегію і керуються одними цінностями: Fast – Easy – Safe – Human – Tech – Growth», – зазначив Климов.

До групи компаній NOVA входять:

  • Нова пошта в Україні — доставляє документи, посилки, великі вантажі, а також надає послуги фрахтових перевезень та фулфілменту. Має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні. Доставляє по країні за 24 години, а в межах міста – в той самий день.
  • Nova Post Europe — надає повний спектр логістичних послуг для приватних осіб та бізнес-клієнтів, швидко доставляє посилки, документи і вантажі у Європі й між ЄС та Україною. Представництва вже є в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Має 35 тис точок сервісу, з яких 83 – власні відділення Nova Post.
  • NovaPay — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам та бізнесу. Обслуговує 2,6 млн транзакцій на добу. Наприкінці 2023-го компанія випустила застосунок для відкриття клієнтами розрахункових рахунків.
  • Nova Global — компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними онлайн-маркетплейсами. Українцям доступні замовлення з будь-яких інтернет-магазинів у країнах Північної та Південної Америки, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Великої Британії.
  • Supernova Airlines надає швидку доставку своїм клієнтам із будь-якої точки світу.
  • ІТ-компанія Nova Digital — виробник веб-застосунків та ПЗ для архітектур будь-якої складності та навантаженості на них.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь