Спецпроєкти

Projector Publishing запускає передзамовлення нового журналу «Синтетика». Перший номер — про ШІ та людей


Команда видавництва Projector презентує своє нове періодичне видання «Синтетика» – про вплив технологій на життя суспільства. Перший випуск журналу присвятили нейромережам та штучному інтелекту.

Редакція розповідає, що у випусках йтиметься про вплив сучасних технологій на нашу культуру, здоров’я, фінанси, на смолтоки з колегами у перервах та на глобальні уявлення про майбутнє.

«”Синтетика” порушуватиме актуальні теми зі світу інновацій та вільно розглядатиме їх із різних поглядів: від світоглядних питань до побутових дрібниць», – так в Projector описують журнал.

У першому випуску розкриватимуть такі теми:

  • як ШІ вплине на формування нового покоління, для якого нейромережі вже буденність;
  • чи справді спровокує ШІ нову революцію у мистецтві;
  • як ШІ впливає на ринок венчурних інвестицій;
  • чи зможе він замінити дієтолога, або ж архітектора, сценариста, аналітика;
  • як ШІ вплине на довголіття, здоров’я та якість життя людей.

Також до номера ввійшли інтерв’ю зі співзасновником компанії-творця «розумних» екзоскелетів Esper Bionics, добірка перспективних ШІ-компаній з українським корінням та стаття про роль нейромереж у сучасній російсько-українській війні.

Для тих, хто ностальгує за журналами часів своєї юності, редакція також додала звичну для українських періодичних видань рубрику «Порадниця» і кросворд.

Над концепцією під керівництвом Гліба Капорікова працювали автори дизайну «Telegraf.Креатив у війні» та «Telegraf. Воля». У процесі цього разу використовували нейромережі, які допомогли створити ілюстрації випуску, автоматизувати процес виконання графіки та вигадати назву видання.

Обкладинка журналу «Синтетика» містить промпт — найпоширеніший нині спосіб взаємодії людини зі штучним інтелектом. Результат промпту видно, щойно відкривається журнал — читача зустрічає «обличчя» ШІ, одне з нескінченно можливих.

Як пояснює редакція, таким чином все, що відбувається між першою й останньою сторінкою номера, ніби вміщується «в голові» умовного уособлення ШІ.

Передзамовлення журналу стартує 31 січня за ціною 720 гривень. 

Раніше ми повідомляли, що засновник видавництва Komubook запустив маркетплейс сучасного українського мистецтва Yoom.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь