Спецпроєкти

Протягом 2023 року в Києві демонтували майже 5 тисяч незаконно розміщених МАФів


Протягом минулого року з вулиць Києва демонтували майже пʼять тисяч елементів благоустрою, розміщених без дозвільних документів.

«Левова частка демонтажів проведена фахівцями комунального підприємства. Ще частину демонтували власники самостійно на вимогу приписів від інспекторів благоустрою. Адже кожен об’єкт попередньо обстежують інспектори та вносять приписи. За відсутності дозвільних документів наші фахівці проводять демонтаж за дорученням Департаменту територіального контролю міста Києва», – розповів директор КП «Київблагоустрій»  Андрій Коваль.

Влітку та восени найбільше демонтують елементів стихійної торгівлі. Протягом 2023 року в місті демонтували 1890 таких елементів:

  • продуктові лотки,
  • столи,
  • парасолі,
  • торговельні намети тощо.

Також серед іншого протягом року демонтували  близько 1350 тимчасових споруд, 702 засоби пересувної торгівлі та майже 930 інших незаконно розміщених елементів благоустрою.

Крім цього, у столиці прибирали пам’ятні об’єкти, пов’язані з історією та культурою росії та срср. У липні 2023 року Київрада затвердила перелік пам’ятних об’єктів, що підлягають усуненню з публічного простору столиці. Йдеться про памʼятники, памʼятні знаки чи елементи оздоблення, повʼязані з комуністичним режимом, історією, культурою срср та росії, які містять радянські наративи й недостовірну історичну інформацію.

Раніше ми розповідали, що в Бучі відкрили екохаб, де можна утилізувати всі види відходів та навчитись сортуванню.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь