Спецпроєкти

Режисерські кінопроєкти Антоніо Лукіча та Катерини Горностай відібрали на Berlinale Co-Production Market


До участі у 21-й Берлінський ринок копродукції-2024 (Berlinale Co-Production Market) відібрали фільми двох українських режисерів – Антоніо Лукіча та Катерини Горностай, повідомляє Держкіно. 

Подробиці 

Українські кінопроєкти, які потрапили до Берлінського ринку копродукції:

  • «Антонівка» Катерини Горностай

Сюжет фільму розповідає про молодих та закоханих Аврору і Дарко. Вони пережили війну і починають спільне життя. Проте їм не вистачає грошей на власне жило, тому вони переїжджають у кімнату в будинку дідуся Аврори, який вже пережив окупацію села та інсульт.

  •  «Дівчина, яка кричить» Антоніо Лукіча

Історія про дівчинку, яка після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну опиняється в Ірландії і намагається там втілити свою мрію – стати актрисою. Раптово з нею починають траплятися дивовижні, фантастичні події, що повністю руйнують її життя, яке вона починає збирати з самого початку.

Berlinale Co-Production Market – це кіндустрійна кіноподія, яка проходитиме під час Берлінського кінофестивалю. Для участі у Berlinale Co-Production Market відібрали 34 кінопроєкти з 27 країн світу. Загалом було подано 318 заявок.

21-й Берлінський ринок копродукції відбудеться 17-21 лютого 2024 року.

Раніше ми розповідали, що режисерка Катерина Горностай («Стоп-Земля») разом з громадською спілкою «Освіторія» знімають документальний фільм, присвячений українським шкільним реаліями в умовах повномасштабного вторгнення росії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь