Спецпроєкти

Українців закликають збирати FPV-дрони вдома – як долучитися до проєкту «Народний дрон»


Українці можуть долучитися до ініціатив з виготовлення FPV-дронів для фронту, повідомив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

Подробиці 

За словами Федорова, Уряд вже створив умови для виробників безпілотників, що дало старт масовому виробництву. Тому мільйон FPV-дронів за рік – це реалістична ціль.

Наразі існує низка ініціатив, які допомогають Силам оборони. Серед них – проєкт «Народний дрон» від Victory Drones фонду технологічної допомоги Dignitas. 

Це безоплатний інженерний курс про те, як зібрати вдома 7-дюймовий FPV-дрон. Під час навчання надсилають:

  • доступ до лекцій; 
  • Zoom із лекторами; 
  • перелік необхідних матеріалів, компонентів та інструментів;
  • доступ до спільноти інженерів, де можна ставити запитання.

Після збірки безпілотник проходить перевірку якості та випробування з вагою  інструкторами Victory Drones. Якщо тест успішний, дрон передадуть військовим. Важливо – передавати техніку військовим без попередньої перевірки не можна.

Старт курсу відбувається кожні два тижні. Зареєструватися можна за посиланням.

Учасники курсу вже передали військовим понад 100 безпілотників. Більш ніж 80% з дронів надійшли на перевірку до інструкторів Victory Drones у робочому стані.

Раніше ми повідомляли, що Мінцифри планує запустити проєкт «смарт-мобілізації», який дозволить самостійно обирати спеціалізацію, за якою мобілізуватися.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь