Спецпроєкти

Видавництво «Наш Формат» анонсувало передпродаж другого накладу поетичної збірки «Вірші з бійниці» Максима Кривцова «Далі»


Видавництво «Наш Формат», в якому вийшла друком збірка віршів військового і поета Максима Кривцова «Далі», анонсувало передпродаж ще одного тиражу книжки.

У видавництві повідомили, що всі кошти від реалізації теперішнього та майбутніх накладів збірки, а також електронних примірників «Вірші з бійниці», розподілять порівну: половина перераховуватиметься родині Максима, решта — ГО «Реформація» на просвітницькі книжкові проєкти для військових.

Усі витрати, пов’язані з друком і розповсюдженням видання, «Наш Формат» оплачуватиме власним коштом.

«Ми дуже хотіли, щоб читач побачив не тільки військового поета, а й митця з тонкою душевною конструкцією і поглядом художника. Тому разом обрали для книжки плівкові фото, які Макс робив протягом останніх років. Він хотів відкритися читачеві і взаємодіяти з ним, тож написав про себе так, ніби це анкета в тіндері. А ще придумав додати в книжці сторінки, де читач намалює його вірша чи напише свого. Він дуже хотів видати збірку і боявся, що може не встигнути зробити це за життя. А коли книжка вже була в друкарні, ділився з редакцією ідеями наступних збірок. Пам’ять про Максима збережеться у його віршах», – йдеться у дописі видавництва.

Збірку поезій «Вірші з бійниці» можна передзамовити за посиланням.

Максим Кривцов з позивним «Далі» пішов на війну добровольцем у 2014 році, пізніше працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub. Повернувся на фронт після повномасштабного вторгнення рф у 2022-му. Про загибель Максима стало відомо 7 січня 2024 року.

Також ми повідомляли, що в Канаді надрукують французькою щоденник вбитого росіянами письменника Володимира Вакуленка.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь