Спецпроєкти

За пільговою іпотекою програми «єОселя» тепер можна купувати будинки і таунхауси


Віднині за пільговою іпотекою за державною програмою «єОселя» можна купити не тільки квартири, а й приватні будинки чи таунхауси, повідомив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій  Михайло Федоров.

Площа розраховуватиметься 62,5 кв. м для однієї людини й додаткові 21 кв. м на кожного члена сім’ї. 

«Також розширюємо можливості для ветеранів війни, учасників бойових дій, людей з інвалідністю через війну та членів їхніх сімей. Вони зможуть купити квартиру в Києві та обласних центрах, якщо багатоквартирному будинку не більш ніж 10 років. Раніше було обмеження до трьох років. Якщо вирішили купувати в інших населених пунктах — без обмежень по віку будинку», – пояснив Федоров.

Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом та силовиків, педагогів, медиків і науковців ставка становить 3% річних. Для учасників бойових дій, ветеранів, ВПО та всіх інших українців без власного житла — 7%. Мінімальний початковий внесок — 20%, а строк кредиту — 20 років.

Постанова також уточнює поняття «військові ризики», тому є можливість застрахувати житло за ціною купівлі. 

На програму можна податися через Дію за кілька кліків та надіслати заявку в один чи кілька банків. Застосунок сповістить про попереднє рішення.

Федоров також розповів, що від початку дії програми кредити на придбання житла взяли вже 6 916 українських родин.  

Раніше ми писали про розширення програми єОселя — от які категорії українців зможуть отримати пільговий кредит на житло.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь