Спецпроєкти

Projector Institute запускає AI-стартап для найму та пошуку роботи – як він працює


1

Український інститут Projector анонсував запуск карʼєрного сервісу на основі ШІ – LEZO.

Подробиці

Проєкт має на меті змінити підходи до найму та пошуку роботи за новітнім підходом skill-first hiring. 

Стартап працював чотири місяці у тестовому режимі, залучивши 17 000 користувачів та 550 компаній на бета-сервісі.

Як це працює 

AI-сервіс LEZO взаємодіє з алгоритмами, які аналізують резюме та вакансії, виділяють необхідні навички та метчать вакансії лише з тими кандидатами, які для них підходять. 

Щойно вакансія потрапляє в базу даних, вона приходить push-сповіщенням саме тим, кому вона релевантна. За перші хвилини ви отримуєте відгуки замість того, щоб чекати, поки хтось побачить вашу вакансію на сайті з пошуку роботи.

Коли стається метч, кандидат та рекрутер отримують доступ до пропозиції та вирішують, чи хочуть вони розпочати знайомство. Далі комунікація виходить за межі стартапу і починається хайринг за процесами компанії.

Наразі стартап працює в режимі чат-боту, що допомагає швидко перевіряти гіпотези, оперативно вводити нові функції та покращувати алгоритм. 

Публікація вакансій у чатботі безкоштовна, однак команда пропонує додаткові опції платного просування вакансій на ширшу аудиторію.

Раніше ми розповідали, що Projector запускає подкаст «Кляті маркетологи». У проєкті топ-фахівці з провідних українських та міжнародних компаній поділяться професійним досвідом, секретами управління великими бюджетами та інсайтами, як залучити споживачів до своїх продуктів.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь