Спецпроєкти

У березні «Друга Ріка» зіграє концерт в Києві


8 березня в Києві в концерт-холі Atlas відбудеться концерт гурту «Друга Ріка». Крім улюблених пісень, на гостей очікує благодійний аукціон, кошти з якого будуть направлені на допомогу ЗСУ. 

Це буде комбінований концерт, де поєднуватимуться різні програми, без лімітів та кордонів, у всіх можливих проявах. Гурт представить композиції  в акустичному та електронному аранжуваннях.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Друга Ріка (@drugarika)

«Відверто кажучи, ми просто скучили за сценою, живим спілкуванням з вами, після занадто довгої для нас перерви по закінченні світового туру, тому не вагаючись погодилися на пропозицію від Atlas. До того ж спеціальний привід був фактично на поверхні – 8 березня – майже сакральна дата для нас, коли, кілька років тому, ми зібрали Палац Спорту за 6 тижнів. Отже, цього разу, аби не ламати традицію просимо вас згуртуватися і зібратися трохи більше, ніж за 2 тижні. Ми не обіцяємо здивувати вас новими піснями, до роботи над якими повернулися після зборів на підтримку ЗСУ, але ми гарантовано зіграємо все, що ви любите і трохи більше», – зазначив лідер гурту Валерій Харчишин.

Квитки вже в продажу на сайті

Раніше ми повідомляли, що «Океан Ельзи» презентував нову пісню та кліп на неї.

Фото з обкладинки: Юрій Стефаняк

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь