Спецпроєкти

У Києві вперше зроблять капітальний ремонт шляхопроводу поблизу метро «Дарниця»


Цього року в Києві реконструюватимуть шляхопровід на перетині вул. Будівельників із просп. Броварським і Святошино-Броварською лінією метрополітену біля станції «Дарниця».

«Цей шляхопровід ввели в експлуатацію ще у 1963 році та жодного разу капітально не ремонтували. Дорожній одяг споруди та гідроізоляція мостового полотна зношені. Деформаційні шви з часом втратили герметичність, а бетон та армування на залізобетонних ділянках прогонових будов і опор – піддались корозії», – йдеться в повідомленні КМДА.

Також шляхопровід не відповідає сучасним нормам висоти,  бар’єрна огорожа – нормам безпеки дорожнього руху, а споруда загалом не відповідає нормам вантажопід’ємності.

Під час реконструкції планують влаштувати нові конструкції шляхопроводу: мостового полотна, прогонових будов, опор, фундаментів, перильної та бар’єрної огорожі, опор освітлення.

Також відремонтують підземні та надземні комунікації, оновлять транспортну розв’язку та підходи до споруди.

На тротуарах облаштують велодоріжку. Окрім цього, фахівці подбають про безперешкодний доступ людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Раніше ми повідомляли, що київські волонтери рятують мозаїки за мотивами казок.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь