Спецпроєкти

У столиці планують побудувати тунель з Оболоні на Троєщину


У КМДА проєктують маршрут тунелю з Оболоні на Троєщину, повідомляє видання «Ти Київ» з посиланням на джерела Департаменту транспортної інфраструктури столиці.

Подробиці

Тунель починатиметься з Великої Кільцевої на Оболоні, відрізок якої добудували наприкінці 2023-го року. Далі він пролягатиме через Дніпро й дійде до житлового масиву Троєщина.

Маршрут протягнеться приблизно на 6,36 км. Вихід із тунелю на лівому березі планують розділити на дві дороги. Одна з них вестиме на Бровари, інша пролягатиме по лівому берегу, щоб замкнути Кільцеву дорогу навколо столиці.

У Департаменті транспортної інфраструктури не оприлюднили собівартость проєкту.  Однак  у 2021-му році середня вартість лише одного кілометра нової дороги становила 20,7 млн гривень.

Водночас один із підрядників «Великого будівництва» Максим Шкіля заявив, що торік собівартість дорожніх робіт зросла на 50%.

Раніше мер Кличко пояснював, що новий тунель допоможе зменшити транспортне навантаження на дороги столиці, а також позитивно вплине на екологію в місті.

У попередньому матеріал ми розповідали, що за два роки у Києві відремонтували більш 1,5 тисячі укриттів та сховищ. Цього року планують відремонтувати ще майже 300 укриттів, а також облаштувати кілька десятків нових.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь