Спецпроєкти

Зеленський підтвердив відставку Залужного. Новим головнокомандувачем ЗСУ стане Сирський


Президент України Володимир Зеленський підтвердив звільнення Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України. Новим головнокомандувачем стане генерал-полковник Олександр Сирський.

«Він [Сирський] має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції», – відзначив президент.

Зеленський також додав, що новий Головком Сирський днями представить команду перезавантаження Збройних Сил України.

Контекст

Сьогодні, 8 лютого, Володимир Зеленський і Валерій Залужний зустрілися, щоб підбити підсумки двох років повномасштабного вторгнення і обговорити можливі оновлення керівництва ЗСУ.

За словами Зеленського, зараз саме час для такого оновлення. Президент також подякував Залужному за його роботу і додав, що запропонував йому лишитися в команді.

«Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова. Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії», – прокоментував зустріч Залужний.

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що сьогодні ухвалили рішення про необхідність зміни керівництва Збройних сил України.

«Щиро вдячний Валерію Федоровичу за всі досягнення та перемоги», – наголосив Умєров.

Зеленський також повідомив, що сьогодні до керівництва ЗСУ приступає нова управлінська команда:

«Говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь