Спецпроєкти

Фестиваль квір-кіно SUNNY BUNNY анонсував безкоштовні абонементи для військових


Із 19 по 26 квітня у Києві відбудеться Другий фестиваль ЛҐБТКІА+ кіно SUNNY BUNNY. Військові зможуть відвідати його безкоштовно.

«Ми хочемо запросити військових на покази в кінотеатрі «Жовтень» в межах фестивалю SUNNY BUNNY та подарувати їм безкоштовні абонементи. Ми розуміємо, що в часи війни захист персональних даних військових є надважливим, тож пропонуємо військовим просто прийти в кінотеатр «Жовтень» в перший день фестивалю та забрати ваш абонемент на стійці акредитації фестивалю. Для цього необхідно буде на місці пред’явити військове посвідчення учасника бойових дій або інший аналогічний документ», – розповідають в команді і нагадують, що в лавах ЗСУ служить за різними оцінками до кількох тисяч представників української квір-спільноти.

Також фестиваль спільно із креативним партнером фестивалю, діджитал-агенцією Hexagon, представили новий дизайн цьогорічного SUNNY BUNNY. 

«”Більшість ближче” – головний меседж за цими яскравими та текстурними макрофото; така подача може працювати як свідчення еволюції у питаннях толерантності та правах людини; хоча ми розуміємо, що деякі сприймуть це як провокацію. Окреме питання, чи має тіло та його атрибути когось провокувати», – каже креативна команда наших партнерів, діджитал-агенції Hexagon.

Повна програма фестивалю буде оприлюднена на початку квітня.

У продажу доступні абонементи на фестиваль. Придбати їх можна за посиланням

Раніше ми повідомляли, що фільм «20 днів у Маріуполі» став рекордсменом за перший вікенд на українських стримінгових платформах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь