Спецпроєкти

У квітні стартують курси української від руху «Єдині». Амбасадори квітневого курсу – учасники «Курган & Agregat» Аміль і Раміль Насірови


У перший день квітня починаються курси української: базовий курс підтримки для новачків у переході на українську та складніший, поглиблений граматичний курс. Організовує їх Всеукраїнський рух «Єдині», повідомляє КМДА.

Амбасадори квітневого курсу – учасники українського хіп-хоп гурту «Курган & Agregat» Аміль і Раміль Насірови.

Аміль і Раміль активно волонтерять, допомагають українським військовим, а упродовж 24-го курсу «Єдиних» допоможуть усім охочим побороти невпевненість у собі та змотивують заговорити українською, розповідають організатори курсу.

За словами братів, не варто боятися чи соромитись розмовляти українською через те, що вимова зовсім не схожа на літературну.

«В українській культурі російська мова вже мертва – і це прекрасно», – констатують Аміль і Раміль.

Тривалість кожного курсу – 28 днів. Долучитися можна з будь-якої точки світу, а навчання повністю безоплатне. Реєстрація – на сайті.

Загалом в межах руху «Єдині» відбулось понад 7 800 зустрічей розмовних клубів – 308 занять щотижня. До проєкту долучились 500 волонтерів і 22 зіркові амбасадори. Наступна мета проєкту – допомогти 1 000 000 людей опанувати мову.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь