Спецпроєкти

Майже тридцять років з першого видання: в Україні перевидадуть книгу літературознавиці Соломії Павличко


В Україні перевидадуть книгу літературознавиці Соломії Павличко «Дискурс модернізму в українській літературі» майже 30 років після першого видання. 

Подробиці 

Передмову до книги вже анонсував літературознавець Євген Стасіневич. Він зазначив, що передмова буде обширною та міститиме «історію написання, супутні скандали, рецепцію, певну полеміку з тими концептуальними речами, що їх Павличко запропонувала».

Видавництво поки не розголошують.

Перші два видання «Дискурсу модернізму в українській літературі» вийшли у видавництві «Либідь» у 1997-му та 1999-му роках. Третє видання книги здійснило видавництво «Основи».

Соломія Павличко – українська літературознавиця, донька українського письменника Дмитра Павличка, науковиця, перекладачка, публіцистка, авторка праць з теорії літератури та фемінізму.  У 1992 році заснувала видавництво  «Основи». Діячка посмертно стала лауреаткою премії імені Сергія Єфремова за працю «Дискурс модернізму в українській літературі».

Фото: vimasoph.livejournal.com

Раніше ми повідомляли, що видавництво #книголав анонсувало початок роботи над українським перекладом роману «Бідолашні створіння» Аласдера Ґрея 1992-го року. Книга лягла в основу однойменного фільму Йоргоса Лантімоса.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь