Спецпроєкти

На Миколайчук OPEN відбудеться премʼєра українського фільму-міфу «Морена»


Фільм жахів з елементами еротики «Морена» режисера Сергія Альошечкіна увійде до позаконкурсної програми третього Миколайчук OPEN, який відбудеться у червні 2024-го року в Чернівцях.

За сюжетом закохана пара Ганна та Юрко влітку приїжджає на гостини до батьків дівчини у невеличке село. Юрка намагається відбити молода відьма Іванка, яку односельці прозвали Мореною. 

«Минулоріч ми показали на Миколайчук OPEN чорну треш-комедію “Вересень”. Це був фільм про який ходили легенди і далеко не всі вірили, що він справді існує. “Морена” — не менш легендарна стрічка. Тут поєдналися фільм жахів з буйним еротизмом, містичність сюжету та таємнича історія раптової багаторічної паузи між завершенням зйомок і виходом у прокат. Нам пощастило мати нагоду першими показати цей фільм, який претендує на те, щоб зайняти особливе місце в історії українських жахастиків», – розповів програмний директор фестивалю Алекс Малишенко. 

Ганну зіграла Таїсія-Оксана Щурук, найбільш відома за серіалом «Перші ластівки». Її партнер(-к)ами по знімальному майданчику стали Ірина Громадська, Василь Баша («Поводир»), Ілля Валянський, Віталій Ажнов («І будуть люди») та Олександр Мельник («Кіборги»).

Знімання фільму проходили у Карпатах, а також на Буковині у селі Іспас та Київщині.

На Миколайчук OPEN відбудеться українська премʼєра «Морени», а в широкий прокат стрічка вийде восени 2024 року.

Раніше ми повідомляли, що Searchlight Pictures презентувала перший трейлер фільму «Різновиди доброти» Йоргоса Лантімоса.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь