Спецпроєкти

Нагородження фільму «20 днів у Маріуполі» повернуть до міжнародної скороченої телеверсії «Оскара»


Американська кіноакадемія повідомила, що відредагує 90-хвилинну телеверсію, яку надала світовим телемовникам після церемонії нагородження. Про це пише видання Deadline.

Раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до керівництва Disney Entertainment з проханням створити й розповсюдити оновлену міжнародну версію відео церемонії «Оскар», в якій був би фрагмент із нагородженням українського фільму «20 днів у Маріуполі».

Передісторія

11 березня, Американська Кіноакадемія оголосила переможців кінопремії «Оскар-2024».  

Українська стрічка «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова стала першим в історії документальним фільмом-переможцем, що зняли безпосередньо на передовій.

Disney Entertainment не включила перемогу документального фільму «20 днів у Маріуполі» у скорочену міжнародну телеверсію «Оскара» через часові обмеження, які передбачені для телеверсії шоу. У компанії наголосили, що вибір номінацій для скороченої версії визначили ще декілька тижнів тому.

У попередньому матеріалі ми розповідали, де дивитися «20 днів у Маріуполі»: перелік кінотеатрів та стримінгових платформ.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь