Спецпроєкти

«Оскар-2024» подивилися рекордна кількість глядачів


96-ту церемонію нагородження премії «Оскар» подивилися 19,5 мільйона глядачів на телеканалі ABC. Це рекордна кількість за останні чотири роки, повідомляє Variety.

Подробиці

Телетрансляція 2024 року стала найпопулярнішою церемонією з 2020-го року, коли кінопремію переглянули 23,6 мільйона глядачів. Пік глядачів премії припав на 1998 рік, коли 55,2 мільйона побачили нагородження «Титаніку».

Аудиторія церемонії досягла свого піка в останні пів години – до 21,9 мільйона глядачів, – коли оголошували переможців у чотирьох головних номінаціях: найкращий актор, найкраща акторка, найкращий режисер та найкращий фільм.

Водночас до 2018 року пік аудиторії не опускався нижче ніж 30 мільйонів глядачів.

Також цьогорічна телетрансляція стала найпопулярнішою серед решти премій цього року: «Ґреммі» подивилися приблизно 2,4 мільйона глядачів, а «Золотий глобус» – 9,7 млн. 

Фото: Imdb

Раніше ми повідомляли, що Американська Кіноакадемія оголосила переможців кінопремії «Оскар-2024».  Українська стрічка «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова стала першим в історії документальним фільмом-переможцем, що зняли безпосередньо на передовій.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь