Спецпроєкти

На Подолі відкрилося кафе Plus. В меню є шаурма з веганським м’ясом та хот-доги із веганською сосискою


У Києві відкрився новий заклад – кафе Plus. Засновником є власник кав’ярень BIMBO Дмитро Кравченко.

У меню є шаурма з веганським м’ясом та хот-доги із веганською сосискою, а булочки для страв нагадують халу й виготовляються спеціально на замовлення Plus. 

Заклад, який працює з восьмої ранку, також пропонує сніданки: сирники з ягідним соусом або грецьким йогуртом, авокадо-тости, десерти. З напоїв є кава від обсмажувальника One Love Roastery, а з алкоголю – пиво Underwood і власний сидр, який ще на етапі виробництва. Додатково є комбуча, кола, cbd-лимонади, невдовзі з’явиться колдбрю.

Приміщення світле та мінімалістичне з видом на «Житній ринок» та Андріївську церкву. Вікна можуть повністю відкриватися й об’єднувати внутрішній простір із зовнішньою літньою терасою, де планують улітку збирати багато гостей.

Над інтер’єром закладу працював Влад Голдаковський, відомий зокрема за інтер’єрами Octo Tower і Black на Артзаводі «Платформа».

«Зараз у Києві багато точок зі стритфудом, але далеко не всі вони про комфорт. Ми хотіли зробити місце, де можна спокійно поїсти, а не брати шаурму із собою», – розповідає Дмитро. 

Заклад є pet-friendly.

Кафе Plus
Адреса: вулиця Ярославська, 5/2
Графік роботи: щодня з 8:00 до 20:00
Інстаграм

Раніше ми повідомляли, що київський автобус-кавʼярню LennyBus перевідкрили біля Житнього ринку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь