Спецпроєкти

Українська дизайнерка Вікторія Якуша увійшла до топ-50 найвпливовіших жінок в архітектурі за версією Dezeen


Українська дизайнерка Вікторія Якуша увійшла у список 50 найбільш впливових жінок в архітектурі та дизайні за версією Dezeen. Рейтинг опублікували на сайті видання.

Подробиці 

До рейтингу також потрапили дизайнерка Стелла Маккартні, трендсетерка Лі Еделькурт, старша кураторка відділу архітектури та дизайну в МОМА Паола Антонеллі, дизайнерка інтерʼєру Келлі Вірстлер та інші.

Повний список найвпливовіших жінок в архітектурі та дизайні можна подивитися за посиланням .

Вікторія Якуша — українська архітекторка, дизайнерка та художниця, засновниця архітектурної студії YAKUSHA та бренду меблів, декору й освітлення FAINA. Її роботи були представлені на міжнародних виставках, як-от Design Miami у Маямі і Базелі, Collectible, Венеційській бієнале, Paris Design Week, Milan Design Week та інших заходах.

Видання Dezeen формує рейтинг найбільш впливових  архітекторок та дизайнерок щорічно із 2017-го року до Міжнародного дня боротьби за права жінок.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що український архітектор та засновник balbek bureau Слава Бальбек прочитав лекцію «Дизайн гідності в умовах війни» на платформі TED у Парижі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь