Спецпроєкти

Документальний фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна» зібрав рекордну суму за перший вікенд


Документальна стрічка «Ми, наші улюбленці та війна» Антона Птушкіна зібрала за перший вікенд показів 2,3 млн грн – це рекорд для документального кіно. Таку суму документальний фільм «20 днів у Маріуполі» зібрав за 16 тижнів прокату. Про це повідомила СЕО дистриб’юторської компанії Green Light Films Вероніка Ясінська.

4 квітня стрічка докфільм встановив ще один рекорд – найбільший бокс-офіс за результатами першого дня прокату в ніші документального кіно – 359 000 грн. 

«Ми, наші улюбленці та війна» – це перший документальний фільм Антона Птушкіна, створений у копродукції з канадською кінокомпанією Yap Films. Стрічка показує повномасштабну війну в Україні крізь призму життя тварин.

Перший знімальний день припав на 20 серпня 2022-го. За півтора року Птушкін провів близько 60 інтерв’ю у понад 10 містах України, зокрема в Бахмуті незадовго до окупації. Також команда провела зйомки в Іспанії, Нідерландах і Польщі. 

Для фільму тривалістю 85 хвилин Птушкін зняв близько 85 годин відео.

Раніше ми повідомляли, що на DocKyivFest покажуть документальний фільм «Rave Толока». Стрічка розглядає незвичне поєднання волонтерства та вечірок як нового явища в охопленій війною Україні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь