Спецпроєкти

Кіноринок Каннського кінофестивалю спростував інформацію, що в ньому візьме участь російський фільм «Брат 3»


Le Marché du film du Festival de Cannes (Кіноринок Каннського кінофестивалю) спростував інформацію, що в цьогорічній програмі показиватимуть російський фільм «Брат 3».

Про участь стрічки «Брат 3» повідомляла низка російських ЗМІ з посиланням на заяву пропутінського репера Птахи, який підтримує війну проти України. Він зіграв у стрічці одну з ролей.

У коментарях до одного зі своїх постів у соцмережах Marché du Film спростували участь російського фільму і російської кінокомпанії у майбутньому маркеті:

«Ми хотіли б пояснити, що ми самі дуже здивовані, оскільки компанія, про яку йдеться, не є ані експонентом, ані акредитованою компанією Marché du Film. Крім того, покази Marché ще не підтверджені і будуть оприлюднені лише наприкінці квітня. Нарешті, використання ними нашого бренду та логотипу заборонено» [росіяни підробили афішу, використавши логотип і бренд Marché – ред].

Також організатори нагадали, що, згідно з офіційною заявою Каннського кінофестивалю від березня 2022 року, фестиваль і Marché не прийматимуть офіційні російські делегації та не допускатимуть присутності осіб, пов’язаних з російським урядом.

Раніше ми повідомляли, що в Києві вдруге відбудеться фестиваль квір-фільмів Sunny Bunny.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь