Спецпроєкти

На сайті MasterZoo зʼявилася можливість швидкого виклику перекладача жестової мови через відеозв’язок


Всеукраїнська омніканальна мережа MasterZoo запустила можливість спілкування з клієнтами інтернет-магазину жестовою мовою, йдеться у пресрелізі компанії.

На сайті інтернет-магазину MasterZoo додали спеціальний вебвіджет «Вушко» (Connect Web), який забезпечує швидкий виклик перекладача жестової мови онлайн через відеозвʼязок. Відтепер клієнти з порушеннями слуху, які говорять жестовою мовою, можуть поспілкуватися з працівниками магазину онлайн, отримати консультацію чи поставити будь-яке запитання щодо продукції для домашніх улюбленців у зручний для них спосіб.

Як працює «Вушко»:

  1. На сайті інтернет-магазину masterzoo.ua потрібно знайти віджет «Вушко» і натиснути на нього.
  2. Далі – заповнити форму для зв’язку та ввести код, який покаже перекладач жестової мови. 
  3. Зачекати кілька хвилин на відповідь перекладача, який долучиться до діалогу по відео.

Перекладач допоможе у розʼясненні жестовою мовою незрозумілого тексту на сайті, оформити замовлення та доставлення чи перекладе жестовою мовою деталі щодо повернення товару.

Також клієнти, які не чують, можуть можуть здійснити телефонний дзвінок за участі перекладача. Це працює таким чином: перекладач жестової мови телефонує за вказаним на сайті номером від клієнта та говорить зі співробітником masterzoo.ua. Слова нечуючої людини перекладач озвучує голосом, а відповідь співробітника одразу транслює жестовою мовою через відеозвʼязок.  

«Вушко» (Connect Web) доступне для клієнтів щодня відповідно до графіка роботи інтернет-магазинів MasterZoo.

Раніше ми повідомляли, що Skvot запускає перший інклюзивний курс для людей з порушенням слуху.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь