Спецпроєкти

Проєкт «Локальна історія» створив власне видавництво та анонсував першу книгу


1

Проєкт «Локальна історія» масштабується та запускає власне видавництво. Про це повідомив головний редактор проєкту Віталій Ляска.

Подробиці

За його словами, ідея у команди з’явилася давно, а її реалізація почалась восени 2023-го.

З того часу команда «Локальної історії» уклала низку угод з українськими істориками та письменниками, а також провела успішні перемовини зі світовими видавництвами, зокрема з Єльським та Принстонським університетами, The Wylie Agency, PEW Literary, агентством Беати Стасінської тощо.

Всі книжки, які наразі на стадії перекладу, «мають виразне українське тло або відчутну актуальність для української аудиторії», розповів керівник проєкту. 

Перший книга видавництва – «Карпати. Коротка історія мандрів» Ірини Пустиннікової.

«Це той історичний нонфікшн, якого ми більше хочемо бачити на українському ринку», – наголосив Ляска.

Книжка запрошує читачів зануритися у подорож Карпатами сторічної давнини. 

«Хто забажає підлікувати нерви, то гріх оминути лічницю Тарнавського в Косові. Якщо пощастить, то перетнемося з Іваном Франком чи Михайлом Коцюбинським у Криворівні. Повертаючись додому, неодмінно прихопимо зі собою ементалю із полонини Квасівський Менчул. Це історичний провідник Карпатами в усі пори року, який знадобиться і сучасним мандрівникам», — йдеться в анотації.

Наразі книжку можна передзамовити на сайті видавництва за зниженою ціною. 

«Локальна історія» — науково-дослідницький історичний проєкт, який створила у 2013 році Українська галицька асамблея (УГА). Ініціатива з 2018 року видає перший в Україні науково-популярний глянець «Локальна історія», який виходить щомісячно.

Раніше ми повідомляли, що в Україні видадуть каталог виставки «Алла Горська. Боривітер», яка наразі триває в «Українському домі». 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь