Спецпроєкти

З уламків «Мрії» створили благодійну колекцію прикрас – всі кошти спрямують на ГУР


Уламки зруйнованого окупантами літака АН-225 «Мрія» перетворилися на прикраси в благодійній колекції «оМРІЯна помста». Весь дохід від продажу  піде на допомогу ГУР МО України.

Подробиці

Мета колекції – це збір на спеціальне обладнання для посилення ефективності технічної розвідки ГУР.

«Кожен, хто придбає прикрасу, не лише носитиме біля серця частинку “Мрії”, а й зробить свій внесок в оМРІЯну помсту за наші понівечені мрії та відняті життя», – наголошують автори.  

До лімітованої серії прикрас «оМРІЯна помста» з уламками фюзеляжу зруйнованої «Мрії» увійшли дві брошки-артефакти Турбіна та Літак.

  • «Літак» відтворює силует «Мрії». В дизайні використали ракурс літака, яким його бачили на презентаціях та закарбували на фото по всьому світу. Автори доповнили його кінцівкою у вигляді тризуба. Наклад броші – 225 одиниць. 
  • «Турбіна» втілює шість двигунів літака, які робили «Мрію» найпотужнішим цивільним транспортним літаком у світі. Наклад – 1000 одиниць.

Дизайн брошок – це  спільна розробка арт-директорки Марини Фролової та ювелірного бренду Karpenko Jewelry. 

Придбати прикраси та долучитися до проєкту «оМРІЯна помста» можна на сайті

Ініціатори проєкту – військовослужбовиця ЗСУ, захисниця Гостомеля Галина Алмазова, телеведуча Тетяна Гончарова та БФ «Козак Драйв».

Раніше ми повідомляли, що Цифровий архів Ukrainian Warchive презентував книжку «13 історій про війну» (13 Stories of War). Це англомовне видання про повномасштабне російське вторгнення, про яке розповідають через візуальні історії українських фотографів.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь