Спецпроєкти

Жителі великих міст України зможуть донатити «Повернись живим» за свій район кожну поїздку Bolt


2

Bolt спільно з Visa запускають новий соціальний проєкт на підтримку України. Жителі Києва, Львова, Одеси та Дніпра можуть долучитись до збору на «Повернись живим» та вивести свій район на перше місце під час поїздок Bolt з карткою Visa.

Подробиці 

За кожну поїздку з Bolt з Центрального залізничного вокзалу до будь-якого району Києва, Львова, Одеси та Дніпра, оплачену карткою Visa, компанія Bolt буде донатити від цього району десять гривень до фонду «Повернись живим».

Що більше поїздок з вокзалу здійснюється в певний район міст, то вищою буде позиція цього району у загальному рейтингу. 

Рейтинг всіх районів міст і загальна сума збору відображатимуться в режимі реального часу на інтерактивній панелі, яку встановлять на Південному залізничному вокзалі Києва та у блозі на сайті Bolt.

Якщо користувачі будуть шерити свою поїздку у соцмережах  (Instagram/ Facebook) та розповідати про ініціативу, сума пожертви з поїздки збільшиться ще на 5 гривень.

Район-переможця серед всіх міст оголосять до кінця 2024 року.

Раніше ми повідомляли, що компанія Bolt Food впроваджує в Україні програму пошуку ресторанних критиків «Bolt Food Ревізор». Користувачі сервісів Bolt зможуть стати кулінарними оглядачами кафе та ресторанів, представлених на платформі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь